Dawid Stefaniak

Więcej informacji na mój temat znajdziesz na stronie mojej firmy Magia Sukcesu: www.magiasukcesu.pl !

Kim jestem?

Nazywam się Dawid Stefaniak i pochodzę z małej miejscowości pod Włocławkiem – Brześcia Kujawskiego. Moje rodzinne strony mogą być znane przede wszystkim z tego, że urzędował w nich nie kto inny jak sam Władysław Łokietek…chociaż tak naprawdę ludzie kojarzą bardziej Włocławek, który to słynie z produkcji keczupu… przepysznego keczupu.

W chwili obecnej mieszkam w Gdańsku, gdzie trafiłem decydując się na studia psychologiczne na Uniwersytecie Gdańskim ładnych parę lat temu.

Trener z pasją…

Jestem trenerem biznesu – prowadzę szkolenia z zakresu rozwoju osobistego oraz psychologii biznesu, jednak dziedzina w której wybitnie się specjalizuję to komunikacja niewerbalna (zwana potocznie „mową ciała”, a w środowisku naukowym „synergologią”). Jestem jednym z niewielu specjalistów w Polsce zajmujących się wykorzystywaniem wiedzy psychologicznej do budowania wizerunku publicznego oraz nauką jak czytać sygnały niewerbalne, które wysyłają nam inni ludzie. Występowałem  jako ekspert ds. komunikacji niewerbalnej min. w artykule dla Newsweek Polska , który możesz przeczytać klikając link poniżej:

Moja przygoda z wystąpieniami publicznymi rozpoczęła się już za czasów liceum, kiedy to dostałem się do Krajowego Klubu Iluzjonistów i zacząłem zdobywać wiedzę z zakresu iluzji, manipulacji scenicznej i magii ulicznej. Już wtedy stwierdziłem, że praca na forum, przed dużymi grupami ludzi to moje powołanie. Z czasem, kiedy studiowałem psychologię rozpocząłem pracę jako trener i po dziś dzień prowadzę warsztaty, szkolenia i wystąpienia publiczne, które naprawdę kocham. Praca trenera to moja prawdziwa pasja – kiedy staję przed grupą szkoleniową lub widownią, rozpiera mnie energia i robię to co potrafię najlepiej, zachowując przy tym profesjonalizm. Gdzie możesz zobaczyć próbkę moich umiejętności? Zobacz linki poniżej:

  • Kurs wideo pt. Osiąganie Celów

Profesjonalny Doradca Personalny

Zawodowo zajmuję się także doradztwem personalnym. Doświadczenie jako doradca personalny zdobywałem pracując w firmach doradztwa personalnego z najlepszymi specjalistami w swoim fachu. Prowadzę procesy rekrutacyjne, zajmuję się także doradztwem organizacyjnym, doradztwem psychologicznym z zakresu procesów HR oraz wykorzystywaniem wiedzy psychologicznej do zapewnienia jak najlepszych interakcji pomiędzy użytkownikiem a produktem (User Experience). Posiadam także certyfikat konsultanta testu psychologicznego MAPP3 (Licencja PL-12/0202). Z jakimi firmami miałem (oraz mam nadal) przyjemność współpracować jako specjalista HR? Oto niektóre z nich:

Psycholog i Naukowiec?

Moje ulubione dziedziny psychologii to zdecydowanie psychologia komunikacji niewerbalnej oraz psychologia społeczna. Interesuję się także psychologią emocji i motywacji, psychologią poznawczą, a także psychologią międzykulturową. Mam na swoim koncie kilka artykułów napisanych dla najlepszych portali branżowych w Polsce. Oto niektóre z nich:

Prowadzę również badania z zakresu wpływu temperamentu człowieka na jego efektywność w pracy, których wyniki mam nadzieję, wykorzystać będzie można przy kształtowaniu procesów i modeli kompetencyjnych w branży HR. Chcesz zobaczyć wystąpienie związane z wynikami moich badań? Kliknij na link poniżej:

 

Mam nadzieję, że udało mi się przybliżyć Ci pokrótce moją osobę. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie na adres: dawid.stefaniak@progressment.pl lub odwiedź mój profil na Linkedin celem uzyskania więcej informacji o mnie: https://pl.linkedin.com/in/dawidstefaniak jeśli chcesz wystosować zapytanie biznesowe – odwiedź stronę internetową mojej firmy: www.magiasukcesu.pl .

 

Do zobaczenia w kolejnych projektach realizowanych przez Progressment!

 

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Dawid Stefaniak

Dodaj komentarz